O Nas

Na polskim rynku od 1996 roku.

                                                                                                      Misja biznesowa FLEXAR

FLEXAR to profesjonalna drukarnia etykiet samoprzylepnych oraz naklejek, ciesząca się długoletnią tradycją i efektywnie wykorzystująca doświadczenie w branży, sięgające 1996 roku. Zatem od ponad 20 lat rozwijamy działalność poligraficzną w zakresie druku typograficznego i fleksograficznego.

FLEXAR to również kompleksowa obsługa Klienta, terminowa dostawa etykiet samoprzylepnych oraz gotowość do podjęcia zleceń hurtowych. Z uwagą podchodzimy do Państwa założeń budżetowych, doradzając rozwiązania cost-effective, aby wyprodukowana przez nas ilość etykiet samoprzylepnych odpowiadała partii materiału, wymagającego etykietowania.

W firmie FLEXAR niezmiennie służymy ekspercką pomocą w kwestii wyboru technologii zadruku oraz jakości tworzyw najlepiej spełniających wymogi Państwa projektu graficznego. Przez mnogość rozwiązań dostępnych na rynku etykiet samoprzylepnych i specjalistycznych, przeprowadzą Państwa nasi Doradcy poligrafii. .  

STRUKTURA

Zajmujemy się drukowaniem etykiet na produkty i przedmioty użytkowe, a dzięki stałej modernizacji parku maszynowego nasza firma wyspecjalizowała się w produkcji etykiet samoprzylepnych. Od 2008 roku, zrodzona z pasji do technologii firma, funkcjonuje pod obecną nazwą, a nasza lokalizacja to podwarszawskie Janki. Dysponujemy wysoce wykwalifikowaną kadrą specjalistów druku. Naszym celem jest dostarczenie wysokiej jakości produktu w niskich cenach i gwarancja fachowej pomocy technicznej.

Dzięki naszej operatywności, etykiety FLEXAR znajdziecie Państwo na opakowaniach popularnych i rozpoznawalnych produktów oraz w znanych sieciach handlowych w Polsce.

ROZWÓJ

Doświadczenie i kontakty branżowe udało nam się zdobyć na rynkach europejskich, azjatyckich i amerykańskich. W Polsce i za granicą zrealizowaliśmy olbrzymią ilość zamówień na etykiety przeznaczenia ogólnego i specjalistycznego. Z sukcesem dostarczyliśmy produkty do etykietowania dla rozmaitych branży, z niemal każdej gałęzi gospodarki.

Wielosektorowa wymiana doświadczeń pozwoliła nam zbudować długotrwałe relacje biznesowe z naszymi Partnerami. Jesteśmy dumni z wysokiej oceny naszej pracy oraz z obopólnych korzyści, wynikających z naszej ekonomicznej polityki cenowej i najwyższej jakości wyrobów

SZYBKI FORMULARZ KONTAKTOWY

9 + 14 =