Referencje

Jak budujemy relacje biznesowe.

Relacje B2B

Poligrafia to nasza pasja!

FLEXAR dokłada wszelkich starań, aby nieustannie doskonalić ofertę drukowania etykiet oraz dopasowywać rozwiązania technologiczne do Państwa potrzeb. Zaufały nam przedsiębiorstwa reprezentujące szerokie spektrum branży, dla których etykietowanie jest niezbędne w optymalizacji procesów produkcyjnych. To polskie oraz zagraniczne firmy, dla których wykonaliśmy wielonakładowe zamówienia, dostarczając nasze etykiety samoprzylepne niemal na każdy kontynent.

Te nieocenione doświadczenia oraz nowa wiedza, pozwalają firmie FLEXAR pozostawiać na czele konkurencji wśród drukarni etykiet. Warszawa to nasz przyczółek – jednak działanie regionalne to najlepsza strategiczna decyzja, jaką może podjąć nowoczesne przedsiębiorstwo poligraficzne.

Ze względu na konieczność zapewnienia poufności informacji przemysłowej oraz przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych, informacje zwrotne o zrealizowanych przez nas projektach etykietowania oraz referencje otrzymane od naszych Klientów dostępne są wyłącznie na życzenie.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW!

Korzystałem z usług FLEXAR przed wakacjami, kiedy potrzebowałem dużej ilości etykiet na produkty sprzedawane plażowiczom nad morzem. Otrzymałem ogromną ilość porad co do druku, ilości i kształtu naklejki. Nie jestem ekspertem komputerowym, więc pomoc w projekcie moich nalepek była nieoceniona, otrzymałem produkt po angielsku i rosyjsku! Dziękuję i będę wracać w sezonie!

Seweryn Z.